Loučení s Šárkou

Dne 26. února se v Kvíčovické hospůdce konala „výroční“ schůze BKV Holýšov. Po dlouhé době jsme se zas mohli bez covidových omezení sejít ve větším počtu, probrat přípravu na novou sezónu a organizaci příprav našich akcí. Během setkání došlo i na jedno loučení. Naše dlouholetá členka Šárka Vančurová se rozhodla členství v klubu ukončit. Šárka své rozhodnutí zdůvodnila velmi rozumně a pochopitelně: „Jsem člověk, který chce dělat věci naplno a tady cítím, že už mi to nejde. Členství v nějakém spolku, klubu, organizaci beru jako čest a  závazek. Tak jako jsem brala i členství v BKV. Jenže za ta léta jsem se chtě nechtě posunula a běhání a závodům už nedávám takový význam a vlastně mně už ani nenaplňují nadšením jako dřív. Nechci být členem sportovního klubu, který jen platí příspěvky a jinak se o něm neví. Holýšov je také pro mně trochu z ruky a většiny akcí se ani nezúčastňuji a závody hodlám omezit. Už zkrátka nevidím v mém dalším setrvání v klubu smysl …“.

Šárce děkujeme za přízeň a doufáme, že se s ní na nějaké běžecké akci určitě potkáme. Její běžecké a taneční výkony v dresu BKV jsou nezapomenutelné. Děkujeme a přejeme jen to nejlepší …

Společné setkání se povedlo a někteří odcházeli domů až velmi pozdě 🙂 Kvíčovické hospůdce děkujeme za příjemné prostředí a zajištěné občerstvení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *